چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> مانتو ورزشی

مانتو ورزشی

مانتو ورزشی برای فعالیت های ورزشی بانوان به خصوص در فضاهای باز بسیار پرکاربرد است. امروزه مانتوهای ورزشی در طرح ها و رنگ های متنوعی طراحی و تولید می شوند اما در انتخاب یک مانتو مناسب بهتر است علاوه بر زیبایی و مدل مانتو به دوام، کیفیت و راحتی آن نیز توجه ویژه ای داشته باشیم.

مانتو ورزشی

جنس مانتو ورزشی باید سبک و نرم باشد و اگر کمی حالت کشی هم داشته باشد بهتر است تا در حین انجام تمرینات، بدن بتواند انعطاف و تحرک لازم را به راحتی داشته باشد.
همچنین جنس پارچه آن باید خنک بوده و تبادل و جریان هوا در آن بخوبی انجام بگیرد تا ورزشکار در حین فعالیت احساس گرمای زیاد و کلافگی نداشته باشد. بهترین مواد برای تهیه مانتوهای ورزشی، نخ است. مانتوهای نخی به دلیل انتقال گرمای بدن به بیرون و تبادل هوا از عرق سوز شدن بدن جلوگیری می کنند.
از آن جایی که پس از هر جلسه تمرین نیاز است مانتو شسته شود، بهتر است مانتویی با کیفیت از جنس پارچه ای مرغوب خریداری نمائید تا بتوانید پس از شستشوهای مکرر نیز از آن استفاده کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .