چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> آرنج بند

آرنج بند

آرنج بند از تجهیزات ورزشی است که بیشتر در ورزش هایی چون پارکو، دوچرخه سواری و اسکیت که آرنج بیشتر در معرض آسیب و صدمه قرار دارد استفاده می شود و از این ناحیه در برابر ضربه محافظت می کند. آرنج بند ورزشی از رباط ها و استخوان آرنج و عضلات شما محافظت و حمایت می کند. همچنین در مواقعی که ورزشکاری دچار مصدومیت از این ناحیه می باشد با استفاده از آرنج بند می تواند به فعالیت ورزشی خود ادامه دهد.
 انواع آرنج بند ورزشی:
با توجه به کاربرد آرنج بند، این محصول در طرح ها و جنس های مختلفی تولید می شود و شما باید نسبت به نوع استفاده خود محصول مناسب را انتخاب و خریداری کنید. اگر هدف شما از خرید آرنج بند صرفا محافظت آرنج در برابر صدمات احتمالی حین ورزش است، باید آرنج بندی را انتخاب کنید که مقاومت بالایی داشته باشد و رویه آن مقاوم و در عین حال منعطف باشد که بخوبی جلوی ضربات احتمالی را بگیرد و شدت آن را کاهش دهد. اما اگر آرنج بند جهت درمان و یا جلوگیری از آسیب بیشتر تجویز شده است، محصولی که خاصیت کشسانی دارد مناسب است که این خاصیت ضعف عضلات و رباط های شما را جبران کرده و سبب می شود تا آسیب کمتری به استخوان، رباط و عضله وارد شود.
ویژگی یک آرنج بند ورزشی مناسب:
استفاده از یک آرنج بند مناسب در حین ورزش به حفظ سلامتی و محافظت از آرنج دست شما کمک زیادی می کند. اما باید حتما از یک آرنج بند استاندارد و مقاوم با کیفیت عالی استفاده کنید تا هنگام برخورد آرنج با زمین و یا هر سطح دیگری و در برابر ضربات احتمالی حین ورزش به طور کامل از استخوان و عضلات دست مراقبت کرده و همچنین خود محصول دچار آسیب و پارگی نشود. این محصول را می توانید از مرکز معتبر لوازم ورزشی کاویان اسپورت با توجه به سن، وزن، سایز و نوع فعالیت ورزشی خود تهیه کنید.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .