چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> گن ساعت شنی

گن ساعت شنی

گن ساعت شنی هم برای کاهش وزن و هم به منظور تسکین دهنده ی دردهای عضلانی حین فعالیت های سبک ورزشی مثل پیاده روی مورد استفاده قرار می گیرد. این گن ها با فشرده سازی سلول های چربی و همچنین افزایش تعریق بدن به کاهش وزن کمک می کنند. اگر از گن ساعت شنی در حین انجام تمرینات ورزشی استفاده شود چربی سوزی بیشتر و بهتر انجام می شود و همچنین به دلیل اینکه فشار روی عضلات را کم می کند دردهای عضلانی را کاهش می دهد.
گن ساعت شنی دارای نوع زنانه و مردانه می باشد که هر کدام با توجه به ویژگی های ساختاری و ارگونومی بدن طراحی و تولید می شود.
این نوع گن از آن جهت که بالاتنه را در فرمی مناسب و استاندارد نشان می دهد بسیار مورد توجه خانم ها قرار دارد و افتادگی ها و چربی های شکم و پهلو را کاملا فشرده و مرتفع می سازد. بیشتر خانم ها از این نوع گن جهت استفاده در زیر لباس مجلسی در میهمانیها هم استفاده می کنند.
گن ساعت شنی مردانه عموما  در مدل های نظیر پیراهن جذب با آستین حلقه ای، زیرپوش رکابی و یا شلوارک های کوتاه تولید می شوند. این گن را می توان در زیر لباس اصلی پوشید به طوریکه قابل مشاهده نباشد.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .