چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> مچ بند

مچ بند

مچ بند از تجهیزات ورزشی بسیار پرکاربرد است که استفاده از آن برای ورزشکاران حرفه ای در حین انجام تمرینات و مسابقات ضرورت دارد. مچ بند بخوبی از مچ دست در برابر خطرات احتمالی حین ورزش جلوگیری کرده و سبب می شود فشار وارده به مچ دست به کمترین میزان خود برسد. از آنجایی که تاندون های بسیار ریز و ظریفی در مچ دست قرار دارد و امکان آسیب دیدن آنها زیاد است، استفاده از این مچ بندها به نظر الزامی می رسد. استفاده از مچ بند استاندارد و مناسب علاوه بر محافظت از دست، در اجرای صحیح تمرینات نیز به ورزشکار کمک می کند.
در ورزش هایی مانند بدنسازی و وزنه برداری که بیشترین فشار بر روی مچ دست وارد می شود بستن مچ بند الزامی است. مچ بند سبب می شود که حرکات اضافی مچ دست کنترل شده و در نتیجه آسیب های وارده به این ناحیه کاهش یابد.
نکاتی در مورد استفاده از مچ بند
مچ بند های ورزشی به گونه ای طراحی شده اند که هر کس می تواند به تناسب اندازه مچ دست خود آن را تنظیم کند و میزان سفت و یا شل بودن آن را بر اساس راحتی خود انتخاب کند. اما لازم است حتما به این نکته توجه داشته باشید که مچ بند نباید خیلی محکم روی مچ دست بسته شود زیرا گردش خون را دچار مشکل کرده و باعث می شود دست قدرت لازم را در انجام تمرینات نداشته باشد و در نتیجه آسیب ببیند.
همچنین پیشنهاد می شود که از مچ بند همیشه استفاده نکنید و فقط زمانیکه در حال انجام تمریناتی هستید که فشار بر روی مچ دست وارد می شود از آن استفاده کنید. این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که مچ بند ورزشی احتمال صدمه و آسیب را تا حد زیادی کاهش می دهد اما از بین نمی برد و نیاز است که مراقبت های لازم از دست خود را حین انجام تمرینات بعمل آورید.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .