چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> کتف بند

کتف بند

استفاده از کتف بند در فعالیت های ورزشی می تواند این قسمت از بدن را از آسیب های حین ورزش محافظت کند. بسیاری از آسیب های ورزشکاران در هنگام تمرینات سنگین مربوطه به ناحیه کتف و شانه است. از این رو پیشنهاد می شود حتما از این وسیله ایمنی جهت مراقبت از شانه و کتف خود در ساعات تمرین درباشگاه و یا منزل استفاده کنید.
این محصول در بحث پزشکی و برای درمان عارضه هایی مانند قوز کمر و صدمه در ناحیه کتف و سرشانه نیز کاربرد دارد. در هنگام آسیب دیدگی این قسمت از بدن، استفاده از کتف بند نه تنها سبب بهبود و درمان سریع تر می شود بلکه به طور قابل ملاحظه ای از درد ناشی از آسیب وارده می کاهد.
مزایای استفاده از کتف بند
استفاده از کتف بند سبب می شود ستون فقرات در وضعیت صحیحی قرار بگیرد و از خمیدگی این ناحیه جلوگیری کرده و درد و ناراحتی های ناشی از نافرم بودن ستون فقرات را کاهش می دهد.
از دیگر مزیت های استفاده از کتف بند می توان به افزایش حجم تنفس و نگهداری بالاتنه در وضعیت سلامت و حالت مناسب اشاره کرد. در طراحی این محصول از رویه نرم و سبک استفاده شده است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی از آن در زیر لباس اصلی نیز استفاده کنید.
موارد استفاده از کتف بند
کتف بند در موارد متعددی قابل استفاده می باشد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- جهت محافظت از کتف و سرشانه ورزشکاران در حین انجام تمرینات ورزشی
- رفع خستگی عضلات پشت
- رفع عوارض ناشی از صدمات دیسک مهره های پشتی
- اصلاح افتادگی شانه ها
- اصلاح خمیدگی پشت
- برگرداندن حجم تنفس به وضعیت مطلوب در بیمارانی که برای مدت طولانی بستری بوده اند
- جهت حفظ زیبایی اندام

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .