چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> ساک ورزشی

ساک ورزشی

ساک ورزشی یکی از ملزومات و تجهیزاتی است که برای تمامی رشته های ورزشی پرکاربرد است و می توانید از آن صرفا برای وسایل موردنیاز ورزش خود استفاده کنید. ساک های ورزشی در رنگ ها و مدل های متنوعی طراحی و تولید می شوند که می توانید آن را متناسب با ست ورزشی خود خریداری کنید.
معیارهای انتخاب یک ساک ورزشی با کیفیت
سایز و ظرفیت

بزرگی و کوچکی ساک ورزشی باید متناسب با رشته ورزشی و ملزومات مرتبط با آن که نیاز است به همراه داشته باشید انتخاب شود. بدیهی است که یک ساک کوچک و جمع و جور حمل راحت تری دارد اما باید ساک ورزشی را انتخاب کنید که همه وسایلتان به راحتی در آن جا بگیرد.
جنس
از آنجایی که ممکن است ساک ورزشی در معرض نور مستقیم آفتاب و یا باد و باران قرار بگیرد جنس رویه و آستر آن باید مقاوم باشد تا بتوان سالها از آن استفاده کرد. می توان گفت پلی استر یک از بهترین متریال ها برای این محصول می باشد چرا که مقاومت بسیار بالایی دارد.
دستگیره ساک ورزشی
مهمترین قسمت ساک ورزشی دسته آن است که باید به راحتی در دست جا بگیرد و اصطلاحا خوش دست باشد و همچنین دوختی محکم داشته باشد تا بر اثر وزن وسایل داخل آن و در هنگام حمل جدا نشود.
دوخت
دوخت تمیز و محکم داخل ساک، جیب ها، دورتادور، کف ساک باعث دوام محصول می شود.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .