چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> لباس یوگا

لباس یوگا

می توان گفت ورزش یوگا ورزش کم هزینه ای است که تنها با تهیه یک دست لباس مناسب این رشته نیز قابل انجام است. البته وسایل جانبی هم برای این ورزش وجود دارد که در بخش وسایل یوگا دراین سایت به آنها اشاره شده است که با قیمت مناسب در همین سایت قابل تهیه هستند. به طور کلی انتخاب لباس یوگا بستگی به سبک و سلیقه شما دارد که متناسب با راحتی خود لباس مناسب را انتخاب و خریداری کنید.
 شلوار مناسب یوگا
شلوار مناسب ورزش یوگا انواع مختلفی از جمله لگ زنانه، شلوار سنبادی و شلوار کوتاه و ... دارد، که این نوع شلوارها می تواند فاق کوتاه و یا فاق بلند باشد که می توان بسته به راحتی و سلیقه خود مدل مناسب را انتخاب کرد. همچنین جنس شلوار می تواند از پلی استر باشد که جریان هوا در آن به خوبی انجام می شود اما جذب عرق در آنها پایین است.
 لباس مناسب یوگا
برای لباس می توانید از یک تاپ نخی و یا یک نیم تنه استفاده کنید که از جنس پلی استر و یا نخ باشد. لباس های نخی به خوبی تعریق بدن را جذب می کنند و در جنس پلی استر جریان هوا به خوبی انجام می شود. پیشنهاد می شود در روزهای سرد زمستان از لباس هایی با الیاف طبیعی و نخ استفاده کنید. این مواد گرمای بدن را بخوبی حفظ می کنند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .