چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> صفحه دارت

صفحه دارت

گروه های مشابه
دارت (23)

تخته دارت از یک صفحه و چند عدد تیر تشکیل شده و یک وسیله ورزشی بسیار مفرح است که طرفداران زیادی دارد و علاوه بر سرگرمی، در افزایش سطح تمرکز و دقت بسیارمؤثر است. امروزه این ورزش دارای مسابقات بین المللی نیز می باشد و سالیانه افراد زیادی در تورنومنت های مختلف دارت زنی با هم به رقابت می پردازند.
جنس صفحه دارت
صفحه ای که جنس آن از الیاف گیاهی و طبیعی باشد کیفیت بسیار بالایی دارد اما از نظر قیمت نیز گران تر می باشد. لازم به ذکر است که تخته های استاندارد از جنس موی اسب و یا الیاف خیلی محکم کنفی ساخته می شوند. اما اگر تمایل به تهیه دارت با قیمت مناسب تری دارید پیشنهاد ما به شما خرید صفحه دارت از جنس پلاستیک یا پارچه است که به مراتب قیمت پایین تری نسبت به جنس الیاف آن دارد. همچنین تخته هايی از جنس کاغذ فشرده و آهنربايی برای استفاده کودکان نیز در دسترس است.
اندازه صفحه دارت استاندارد
اندازه صفحه دارت استاندارد دايره ای به قطر 354±3  میلی متر می باشد.
شکل صفحه دارت
تخته دارت صفحه ای مسطح و به شکل دایره می باشد که با یکسری حلقه های رنگی از عدد 1 تا 20  درجه بندی شده و با استفاده از يک عنکبوت فلزی به 62 خانه امتیاز تقسیم شده است.
نصب صفحه دارت
بايد به شکلی باشد که عدد 20 در وسط و بالای صفحه دارت قرار بگیرد. فاصله استاندارد مرکز صفحه تا زمین 173 سانتی متر می باشد. که این اندازه برای استفاده کودکان و همچنین معلولان 137 سانتی متر می باشد.
البته برای کودکان و معلولین اين اندازه 137 سانتی متر می باشد.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .