چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> قوزک بند

قوزک بند

قوزک بند یا مچ بند پا از تجهیزات ورزشی بسیار مناسب برای محافظت از مچ پا و جلوگیری از مصدومیت این ناحیه می باشد. همچنین در هنگام مصدومیت استفاده از قوزک بند با ایجاد انقباض و افزایش گردش خون سرعت درمان و بهبودی را افزایش می دهد.
ویژگی‌هایی که قوزک بند باید داشته باشد
سایز قوزک بند

 در هنگام خرید، قوزک بندی را انتخاب کنید که کاملا اندازه پای شما باشد زیرا در غیر اینصورت کارآیی چندانی نخواهد داشت و نه تنها از مچ پا در برابر صدمات جلوگیری نمی کند بلکه باعث ناراحتی پای شما نیز خواهد شد و استفاده از آن عملا بی فایده خواهد بود.
حمایت از پا
حمایت از مچ پا تنها هدف ساخت و استفاده از این وسیله ورزشی است و اگر قوزک بند فاقد این ویژگی باشد تأثیر مثبتی برای شما نخواهد داشت و نه تنها مانع بهبود و پیشرفت درمان می شود حتی ممکن است مصدومیت و آسیب دیدگی را تشدید کند.
انعطاف پذیری
انعطاف پذیری از دیگر ویژگی های مهم است که یک قوزک بند باید داشته باشد تا پای شما بتواند به راحتی حرکات طبیعی خود را انجام دهد. این مزیت به خصوص زمانی که شما دوران پس از مصدومیت را می گذرانید بسیار مهم تر است.
راحتی استفاده
استفاده از قوزک بند باید راحت و ساده باشد و پوشیدن، درآوردن، بستن و تنظیم کردن مچ بند یا قوزک بند به راحتی و سریع انجام شود که در وقت و انرژی ورزشکار صرفه جویی کند.
ساختار قوزک بند
در هنگام خرید قوزک بند مناسب باید به قابلیت هایی نظیر جذب رطوبت، وزن سبک و امکان تنفس پا در آن توجه کرد که بسیار در راحتی استفاده از آن تأثیر دارد. نوع بست آن که عموما در دو مدل بندی و چسبی است باید متناسب با راحتی کاربر انتخاب شود.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .