چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> کوله پشتی ورزشی

کوله پشتی ورزشی

کوله پشتی یکی از تجهیزات ورزشی پرکاربرد است که بسیار مورد استفاده ورزشکاران می باشد. کوله های ورزشی جدید به گونه ای طراحی و تولید می شوند که استاندارد بوده و فشار بر روی کمر و ستون فقرات را تا حد زیادی کاهش می دهند.

خرید کوله پشتی ورزشی

اندازه استاندارد کوله پشتی ورزشی
کوله پشتی ای برای شما مناسب است که وقتی آن را بر روی دوش خود قرار میدهید از شانه تا قسمت استخوان لگن امتداد داشته باشد. البته این اندازه زمانی باید گرفته شود که در حدود یازده کیلوگرم آن را سنگین کنید و آن را روی دوش خود قرار داده و بندهای آن را به گونه ای تنظیم کنید که انتهای کوله در قسمت استخوان لگن قرار بگیرد.
نکات مهم در هنگام خرید کوله پشتی
یکی از مهم ترین نکات در حین خرید کوله پشتی ورزشی که باید به آن توجه ویژه ای کرد اندازه و بزرگی و کوچکی کوله است. اگر اقدام به خرید کوله پشتی ای کنید که از فیزیک بدن شما بسیار بزرگتر و یا کوچکتر باشد تقسیم وزن در آن به درستی انجام نشده و می تواند فشار و آسیب به قسمت های شانه ، کتف و پشت وارد کند که این امر باعث خستگی و کلافگی خواهد شد.
همچنین در زمان خرید کوله ورزشی به دوخت های کوله توجه داشته باشید و درزهای آنرا با کمی فشار دادن امتحان کنید، فاصله مابین دوخت ها و یا نخ های پاره شده این را نشان می دهد که آن کوله ورزشی از استاندارد لازم برخوردار نیست. دوخت کوله ، اتصالات مرغوب بکار برده شده در کوله و بند های محکم و مناسب بکار برده شده در آن همه از مشخصه های یک کوله ورزشی استاندارد است.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .