چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> مایو اسلیپ زنانه

مایو اسلیپ زنانه

نوع دیگری از انواع مایوهای زنانه مایو اسلیپ است. استفاده از مایو اسلیپ مناسب در کیفیت شنا تأثیر گذار است پس باید مایوی اسلیپی را انتخاب کنید که در هیچ قسمتی از بدنتان تنگ و یا گشاد نباشد تا در موقع شنا مزاحمتی ایجاد نکند. بهتر است هنگام خرید مایو اسلیپ، مایویی را انتخاب کنید که کاملا سایز بدنتان باشد.
مایوهای اسلیپ هم مانند سایر مایوها از جنس نایلونی تهیه می شوند اما هر چه درصد نخ به کار رفته در آنها بیشتر باشد حساسیت کمتری برای بدن ایجاد می کند. در نظر داشته باشید که هر چه مایوی خود را از جنس و کیفیت مرغوب تری تهیه کنید عمر و دوام طولانی تری خواهد داشت زیرا در برابر کلر مقاومت بیشتری دارد و همچنین دیرتر شل می شود.
خرید مایو اسلیپ زنانه
- اغلب می شنوید که مایوی اسلیپ برای همه سایزی مناسب است اما این حرف صحیح نیست زیرا شاید بتوانید سایزی را که مناسب شما نیست بپوشید اما در آن احساس راحتی نخواهید کرد و بر روی کیفیت شنای شما قطعا تأثیر خواهد گذاشت.
- برای انتخاب سایز مناسب مایوی اسلیپ دانستن سایز لباس زیرکافی نیست ز یرا اندازه مایو کاملا متفاوت از آن است. برای یک انتخاب دقیق و مناسب برای مایو بهتر است کمر، باسن و نیم تنه خود را اندازه گرفته و متناسب با آن اقدام به خرید نمائید.
- اگر به طور حرفه ای و مداوم به تمرینات شنا می پردازید بهتر است حتما از جنس مرغوب با کیفیت بالا استفاده کنید که ضد حساسیت هم هستند و از پوست بدن در تماس طولانی مدت با کلر و املاح آب محافظت می کنند.
- بهتر است مایویی را انتخاب کنید که با فرم و استایل بدن شما همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال اگر نیم تنه شما بلند است مایو کشیده برای شما مناسب تر است و اگر دارای نیم تنه کوچک تری هستید مایویی برای شما مناسب است که در اطراف سینه تزئینات دارد. همچنین افرادی که لگن بزرگ و کمر پرتر دارند بهتراست از پوشیدن مایو کوتاه خودداری نمایند.
- انتخاب رنگ با توجه به چاقی و لاغری بدن می تواند در زیباتر نشان داده شدن اندام و هیکل فرد مؤثر باشد. مثلا برای افرادی که هیکل پرتری دارند رنگ های تیره تر مناسب هستند تا اندام را لاغرتر و کشیده تر نشان دهند اما رنگ های روشن اندام را پرتر نشان میدهند و برای افراد لاغرتر مناسب هستند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .