چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> شلوارک ورزشی

شلوارک ورزشی

شلوارک ورزشی در حین انجام تمرینات و مسابقات، آزادی عمل و راحتی زیادی برای جابه جا شدن و تحرک به ورزشکار می دهد و امروزه مدل ها و سبک های متنوعی از این محصول با توجه به انواع رشته های ورزشی طراحی و تولید شده اند که برای خرید شلوارک مناسب باید متناسب به راحتی خود و البته رشته ورزشی که در آن فعالیت دارید اقدام به خرید کنید.
انواع شلوارک ورزشی بر اساس جنس
شلوارک های ورزشی از مواد متفاوتی تولید می شوند که با توجه به جنس، کیفیت و کارآیی آنها نیز متفاوت است.
- شلوارک ورزشی از جنس پارچه نخی
شلوارک های ورزشی نخی بهترین نوع شلوارک ورزشی هستند که تبادل هوا در آن ها به خوبی انجام می شود و در نتیجه راحتی و خنکی بیشتری برای ورزشکار به همراه دارد و همچنین در صورت تعریق بدن و خیس شدن، سریع تر خشک می شوند.
- شلوارک ورزشی از جنس ضد رطوبت
این نوع شلوارک ها معمولا سبک، نرم و کشسانی هستند و رطوبت بدن ورزشکار را کنترل می کنند. شلوارک ورزشی از جنس ضد رطوبت، عرق بدن را جذب کرده و از مرطوب شدن بدن ورزشکار جلوگیری می کند.
- شلوارک ورزشی از جنس پارچه پلی استر
پارچه پلی استر بهترین و پرمصرف ترین جایگزین برای پارچه های نخی و پنبه ای می باشد که به دلیل حالت الاستیکی بالا، چروک نمی شود و در صورت چروکیدگی به راحتی اتو می شوند. شلوارک های تولید شده از جنس پلی استر در مقابل نور خورشید تغییر رنگ نداده و دوام، کیفیت و استحکام بالایی دارند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .