چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> وسایل شنا

وسایل شنا

تجهیزات و لوازم ورزش شنا وسایلی هستند که شما چه مبتدی باشید و تصمیم به یادگیری شنا داشته باشید و چه شناگر حرفه ای این رشته باشید جهت ایمنی و شنای راحت تر و لذت بخش تربه آنها نیاز خواهید داشت.
تجهیزات ورزش شنا
کلاه شنا

انواع متنوعی از کلاه شنا در بازار موجود است که عموما از چهار جنس نئوپرن، سیلیکونی، پارچه ای (لاکرا) و یا لاتکس تهیه می شوند که در این بین کلاه های سیلیکونی از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. استفاده از کلاه های شنا از جنس نئوپرن سبب می شود سرمای آب به سر انتقال داده نشود و گرمای سر حفظ شود و بسیار مناسب برای شنا در آب های نسبتا سرد است.  
تخته شنا
از تجهیزات آموزشی شنا می باشد و برای کسانی که تصمیم به یادگیری شنا دارند در یافتن مهارت برای داشتن تعادل در آب که از اصول اولیه شنا می باشد، کمک می کند.
فین شنا
دو مدل فین شنا در بازار موجود است. قدرتی و سرعتی. شناگران حرفه ای از فین سرعتی برای افزایش سرعت خود در تمرینات کمک می گیرند تا برای حضور در مسابقات شنا آمادگی لازم را کسب کنند اما برای تقویت و پرورش عضلات ساق پا و ماهیچه های ران باید از فین قدرتی استفاده کنید.
کفی شنا
به وسیله کفی شنا که عموما از جنس پلاستیک نرم ساخته می شود، شناگر می تواند ماهیچه های دست و شانه ی خود را تقویت کرده و از آن در بهبود عملکرد تکنیکی بهره بگیرد.
نودل شنا
نوعی ابزار تفریحی در شنا محسوب می شود و در تفریحات آبی استفاده می شود. نودل شنا در علم پزشکی نیز کاربرد دارد و در زمینه آب درمانی از آن استفاده می شود.
اسنورکل شنا
به عنوان ابزار کمک آموزشی شنا در جهت تنظیم تنفس شناگر در آب مورد استفاده قرار می گیرد. اسنورکل شنا وسیله ای است که هم شناگران حرفه ای و هم شناگران مبتدی می توانند از آن استفاده کنند. شناگران مبتدی برای تنظیم و افزایش توان تنفسی در آب و بهبود تنفس و شناگران حرفه ای به منظور بهبود انجام تکنیک شنا و همچنین جلوگیری از اسپاسم عضلات گردن از این وسیله کمک می گیرند.
بازوبند شنا
بازوبند شنا بیشتر در رده سنی کودکان مورد استفاده دارد و به منظور شناور نگاه داشتن کودک روی آب به بازوی کودک بسته می شود. این محصول از لایه هایی از جنس وینل به قطر ۲۵/۰ میلیمتر با توان نگه داری هوای فشرده و قابلیت تحمل فشار وارد حاصل از وزن کودک طراحی و تولید می شود.
جلیقه نجات
نوعی ابزار حمایتی برای شناگران محسوب می شود که از پارچه برزنتی تهیه می شود و تحمل وزنی آن حداقل 150 کیلوگرم است. همچنین نوع دیگری از جلیقه نجات با نام جلیقه بادی در بازار موجود است که بیشتر برای کودکان و افراد سبک وزن کاربرد دارد.
حلقه نجات
حلقه نجات وسیله ای است حمایتی و کمک آموزشی که عموما توسط تیم های امداد و نجات برای کمک به شناگری که در حال غرق شدن است به کار می رود. شکلی دایره ای دارد و طنابی به آن متصل است که به وسیله آن فرد مصدوم را به لبه استخر و یا قایق هدایت می کنند.
گوش گیر و دماغ گیر
استفاده از دماغ گیر و گوش گیر می تواند برای شما بسیار مفید باشد زیرا آب استخر آلودگی های زیادی دارد که این محصولات از ورود میکروب های داخل آب به گوش و بینی شما جلوگیری می کند. افرادی که مشکلاتی از قبیل سرگیجه و سردرد و یا گرفتگی وعفونت گوش به جهت ورود آب به بینی و گوش پیدا می کنند حتما توصیه می شود که از گوش گیر و دماغ گیر استفاده کنند. 

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .