چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> کشاله بند

خرید کشاله بند با بهترین قیمت و کیفیت عالی

کشاله بند ورزشی از تجهیزات محافظتی پاها می باشد که در حین انجام تمرینات و مسابقات پاها را از کشیدگی عضلات محافظت می کند. همچنین در کاهش درد و تورم که در حین انجام تمرینات سنگین ورزشی ایجاد می شود بسیار مؤثر است.
ورزشکاران رشته هایی چون بدنسازی، فوتبال، والیبال و دوچرخه سواری برای مراقبت از پوست و همچنین مراقبت از پاها در برابر کشیدگی و ساییدگی و نیز تغییرات دمایی از کشاله بند استفاده می کنند.
مزیت های استفاده از کشاله بند در حین ورزش
استفاده از کشاله بند در هنگام ورزش  و اجرای تمرینات، پاها و رانها را گرم نگاه میدارد و از پاها در برابر کشیده شدن عضلات و ساییدگی به خوبی مراقبت می کند و برای اکثر رشته های ورزشی کاربردی و بسیار مفید است.
همچنین کشاله بند سبب می شود که ریکاوری و بهبود عضلات پا بهتر و سریع تر انجام شود.
افزایش سرعت و ایجاد تعادل در هنگام اجرای تمرینات ورزشی، محافظت از پاها و بهبود عملکرد ورزشی از دیگر مزایای استفاده از کشاله بند می باشد و از این رو به تمام ورزشکاران توصیه می شود.
این محصول قابل شستشو می باشد و بعد از هر جلسه تمرین به راحتی و بدون نگرانی از کاهش کیفیت می توان آن را شستشو داده و دوباره استفاده کنید.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .