چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> توپ بدنسازی و پیلاتس

توپ بدنسازی و پیلاتس

توپ بدنسازی که به آن توپ پیلاتس هم گفته می شود در تناسب اندام و رفع اختلالات عصبی صدمات عضله نقش مؤثری دارد. این وسیله سبک بوده و استفاده از آن بسیار راحت می باشد به گونه ای که انجام ورزش با آن هم در باشگاه و هم در منزل امکانپذیراست. از آن جایی که به وسیله توپ بدنسازی می توان قبل از انجام تمرینات اصلی ورزشی به گرم کردن بدن پرداخت برای تمامی ورزشکاران در هر رشته ای مناسب است.
نکات مهم هنگام خرید توپ بدنسازی
- جنس توپ بدنسازی: بسیار مهم است که محصولی را خریداری نمائید که از مواد مرغوبی جهت ساخت آن استفاده شده باشد تا در هنگام وارد شدن ضربات ناگهانی و یا برخورد با اجسام نوک تیز مقاوم باشد و همچنین در برابر نور مستقیم خورشید و گرما از استحکام خوبی برخوردار باشد. تنها راه اطمینان از مرغوبیت محصول خرید از فروشگاه های معتبر ورزشی است.
- سایز مناسب: توجه داشته باشید که توپ بدنسازی را انتخاب نمائید که متناسب با قد شما باشد. توپی مناسب شماست که زمانی که روی آن می نشینید و ران خود را موازی با زمین قرارمی دهید، زانوی شما زاویه 90 درجه داشته باشد. اگر این زاویه ایجاد شده کمتر و یا بیشتر از 90 درجه باشد بدین معنی است که این توپ برای شما مناسب نیست.
- وزن قابل تحمل: یکی دیگر از نکات بسیار مهم در انتخاب توپ بدنسازی مناسب توجه به وزنی است که محصول تحمل می کند اما باید به این مهم اشاره کرد که عموما توپ های بدنسازی یا پیلاتس قابلیت تحمل وزنی در حدود 120 کیلوگرم را دارا هستند و به همین دلیل نیاز به حساس بودن روی این نکته نیست.
- قابلیت پنچرگیری: اگر توپ بدنسازی انتخابی شما قابلیت پنچرگیری داشته باشد در مواردی که منجر به سوراخ شدن و پنچر شدن توپ می شود به راحتی می توانید آن را پنچرگیری کرده و دوباره استفاده نمائید.
- تنوع ظاهری: توپ پیلاتس یا همان توپ بدنسازی به طور کلی در دو طرح ساده و خاردار در بازار موجود است. البته در توپ های جدید که به بازارعرضه شده است هر دو حالت ساده و خاردار را می توانید در یک توپ داشته باشید. یعنی یک طرف توپ ساده و طرف دیگر آن خاردار می باشد. قسمت خاردار توپ پیلاتس سبب افزایش جریان خون و همچنین ماساژ بهتر اندام های تحت ورزش شما خواهند شد.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .