چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> بوکس

بوکس

گروه های مشابه
رزمی (23)

اگر علاقه مند به ورزش بوکس هستید بهتر است با وسایل و تجهیزات این ورزش آشنا شوید تا با استفاده از تجهیزات ایمنی و موردنیاز این رشته بتوانید علاوه بر حفظ سلامتی خود در حین انجام تمرینات و مسابقات عملکرد بهتری نیز داشته باشید. ورزشکاران در رشته ورزشی بوکس نیازمند وسایل و تجهیزاتی از قبیل: کفش، دستکش، کلاه، باند، کیسه بوکس، محافظ لثه و ... می باشند.
کیسه بوکس و انواع آن
کیسه بوکس وسیله ای جهت انجام تمرینات و تکنیک های مشت زنی است که انواع مختلفی دارد.  کیسه بوکس سنگین، کیسه بوکس دو طرفه و کیسه بوکس سرعتی.
کیسه بوکس سنگین جهت تمرین ضربات سنگین و ایجاد تعادل بین قدرت ضربه و هماهنگی عضلات، کیسه بوکس دو طرفه مانند یک حریف تمرینی است و امکان تقویت مهارتهای دفاعی را به ورزشکار می دهد و کیسه بوکس سرعتی بسیار سبک بوده و برای تمرینات سریع مشت زنی مناسب می باشد.
کفش مخصوص بوکس
کفش های بوکس اغلب از جنس چرم و برای محافظت از مچ پای ورزشکار به صورت ساق دار هستند. بهتر است کفشی را انتخاب کنید که کاملا اندازه پای شما باشد و در قسمت پنجه کاملا احساس راحتی داشته باشید و هیچ احساس فشاری وجود نداشته باشد.
کلاه بوکس
کلاه بوکس به گونه ای طراحی شده است که از قسمت های سر و صورت و فک ورزشکاران در برابر ضربه ها محافظت می کند. درهنگام مسابقات بهتر است از کلاه بوکس مخصوص مسابقات که با بند روی سر محکم بسته می شود استفاده کنید تا در هنگام مسابقه مانع دید نشود. برخی از کلاه های بوکس محافظ بینی و دهان نیز دارند که به خوبی از این دو عضو حیاتی محافظت می کنند اما ممکن است استفاده آن برای همه ورزشکاران راحت نباشد زیرا شاید کمی تنفس را مشکل سازد.
دستکش بوکس
دستکش بوکس در دو نوع تمرینی و مسابقاتی در بازار موجود است . دستکش های تمرینی مقدار فوم بیشتری در داخل آن ها کار شده تا محافظت بیشتری از دستان بعمل آورد اما دستکش های مسابقاتی دارای فوم کمتری هستند تا بتوان با شدت بیشتری به حریف ضربه وارد کرد.
باند محافظ بوکس
برای محافظت از مچ دست ها و انگشتان بهتر است از باند محافظ بوکس استفاده کنید که به صورت نوارهای پارچه ای هستند که روی مچ و انگشتان بسته می شوند. این باند محافظ از آسیب دیدگی مچ و انگشتان در حین انجام تمرینات در برابر ضربه به کیسه بوکس و یا حریف جلوگیری می کند.
محافظ لثه
استفاده از محافظ لثه در ورزش بوکس اجباری است. این وسیله از جنس پلاستیک ساخته می شود و در داخل دهان قرارمی گیرد و از فک و دهان ورزشکار در برابر ضربات وارده به خوبی محافظت می کند.
محافظ کشاله پا و ران ها
برای جلوگیری از ضربات غیرعمد به نقاط حساس بدن مانند بیضه، باسن و کلیه ها استفاده از محافظ کشاله ران توصیه می شود و حتی می توان گفت ضروری است.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .