چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> عینک شنا

عینک شنا

عینک شنا یکی از تجهیزات ضروری ورزش شنا می باشد که بخصوص برای ورزشکاران حرفه ای این رشته از اهمیت بیشتری برخوردار است. عینک شنا به شما کمک می کند تا در زیر آب بتوانید چشمانتان را کاملا باز کنید و دید خوبی را به شما می دهد. همچنین از ورود کلر موجود در آب استخر و تعریق بدن شناگران به چشم که باعث تحریک و سوزش و در موارد حادتر عفونت های چشمی می شود جلوگیری می کند و محافظ بسیار خوبی برای حفظ سلامتی چشم ها می باشد.
نکات مهم هنگام خرید عینک شنا
سایز لنز

نکته مهمی که باید هنگام خرید عینک شنا به آن توجه کرد سایز لنز عینک است. لنز عینک های موجود در بازار در دو مدل بزرگ و کوچک طراحی می شوند. عینک با لنز بزرگ دید وسیع تر و بهتری را به شما می دهد و اغلب مردم که تفریحی شنا می کنند و یا مبتدی هستند از این عینک ها استفاده می کنند. اما عینک های شنا با لنز کوچک با کم کردن وسعت دید بیشتر جزئیات مسیر در حال شنا را نشان می دهد و از آن جهت که این امر برای شناگران حرفه ای در حین مسابقات حائز اهمیت است، بیشتر شناگران حرفه ای از این نوع عینک شنا استفاده می کنند.
عدم نفوذ آب به درون عینک
یک عینک با کیفیت بالا و استاندارد باید به گونه ای طراحی شده باشد که آب به درون آن نفوذ نکند تا کاملا از چشم ها محافظت شود. معمولا دور تا دور لنز عینک های شنا نوارهای سیلیکونی استفاده می شود که از خاصیت انعطاف پذیری در برابر ضربات آب و جذب آب برخوردار است و از ورود آب به عینک جلوگیری می کند.
شکل ظاهری
عینک شنا عموما در سه  مدل عینک سوئدی، عینک کلاسیک و عینک تفریحی در بازار موجود است. بیشتر ورزشکاران حرفه ای از عینک های سوئدی استفاده می کنند. برای کودکان و خردسالان نیزعینکی طراحی شده است که همراه با لوله تنفسی است و ایمنی کودک را در حین شنا افزایش می دهد.
رنگ لنز عینک
لنز عینک شنا رنگ های متنوعی چون آبی، دودی، کهربایی، آیینه ای، بنفش و شفاف دارد که هر رنگ برای شرایط نوری خاصی طراحی شده اند و شما باید با در نظر گرفتن نور محیطی که در آن به شنا و تمرین می پردازید، عینک با رنگ لنز مناسب را خریداری نمائید. از بین رنگ های ذکر شده، رنگ کهربایی طرفداران بیشتری دارد زیرا در اغلب شرایط نوری محیط قابل استفاده و مناسب است.
قیمت عینک شنا
متریال به کار رفته در ساخت عینک و حرفه ای یا معمولی بودن آن بسیار در تعیین قیمت و تفاوت قیمت عینک های شنا مؤثر است. هرچند باید به قیمت محصول هنگام خرید توجه کرد، اما فراموش نکنید که این محصول باید از عضو حیاتی بدن شما یعنی چشم ها محافظت کند. پس حتما عینکی را انتخاب کند که این مهم را برای شما تضمین کند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .