چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> مایو پادار زنانه

مایو پادار زنانه

مایو پاردار زنانه به دلیل ویژگی متفاوت پادار بودن نسبت به سایر مدل های مایو، پاها را کشیده تر نشان می دهد و فرم خوبی از بدن را به نمایش می گذارد و از این جهت در بین بانوان طرفداران زیادی دارد. عموما از جنس ضد حساسیت و پلی استر تهیه می شود و دوام خوبی در برابر کلر موجود در آب استخر دارد. مایوی پادار به صورت یک تکه و یکپارچه است و در صورت انتخاب سایز مناسب و فیت بدن، فرم واستایل زیباتری از بدن را نشان می دهد. برش ها و دوخت مایوی پاداربه گونه ای است که حرکت آزادانه تر دست و پا را برای شناگر فراهم می کند.
انتخاب مایوی مناسب تأثیر زیادی بر کیفیت و سرعت شنا دارد و بهتر است از مایوهایی استفاده شود که حساسیت های پوستی را کاهش می دهند. به کسانی که حساسیت پوستی دارند توصیه می شود حتما از مایوهایی که ضد حساسیت هستند استفاده کنند. اکثر لباس های شنا (مایو) از جنس نایلونی تهیه می شوند که درصد نخ به کار رفته در آنها متفاوت است. بهترین جنس مایو، مایویی است که درصد نخ به کار رفته در آن بالاتر باشد که در این صورت حساسیت کمتری را برای شناگر ایجاد می کند.
توجه داشته باشید که انتخاب مایوی مناسب با جنس و کیفیت بالا باعث می شود در برابر کلر موجود در آب مقاومت بیشتری از خود نشان بدهد، دیرتر استقامت خود را از دست داده و شل شود و در نتیجه مدت طولانی تری می توان از مایو استفاده کرد و از هزینه های خرید مجدد مایو کاسته می شود.
جنس لباس شنا
لباس شنا به طور مداوم با املاح و کلر موجود در آب استخر در تماس است و بهتر است برای دوام بیشتر مایو در هنگام خرید به موارد زیر توجه داشته باشید:
•    سعی کنید از برندهای معتبری که میزان مقاومت محصول در برابر کلر و املاح موجود در آب را بررسی و مشخص کرده اند استفاده کنید.
•    در نظر داشته باشید که مایوهایی که آب کمتری را به خود جذب می کنند کیفیت بهتری داشته و دوام طولانی تری دارند.
•    استفاده از مایوی با جنس و کیفیت نامرغوب به دلیل مقاومت کمتر نسبت به کلر داخل استخر و همچنین نمک آب دریا دوام چندانی نداشته و خیلی زود از بین می روند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .