چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> حلقه هولاهوپ

حلقه هولاهوپ

حلقه لاغری یا هولاهوپ از جمله تجهیزات ورزشی است که هم در خانه و هم در باشگاه ها و سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران بسیاری دارد. از هولاهوپ جهت انجام تمرینات و حرکات چرخشی به دور شکم، کمر، ران، بازو و ... می توان استفاده کرد و از نتایج شگقت انگیز آن بهره برد.
انجام تمرینات با حلقه هولاهوپ می تواند هم در سلامت روحی و هم سلامت جسمی شما نقش مؤثری داشته باشد. حلقه زدن به صورت ریتمیک با آهنگ شاد و مورد علاقه تان بسیار در نشاط و شادابی و آرامش روحی تأثیرگذار است . از نظر جسمی و فیزیکی نیز انجام تمرینات مناسب و به طور صحیح با هولاهوپ در جهت کاهش وزن و لاغری و رسیدن به اندام زیبا بسیار به شما کمک می کند. از دیگر مزایای کار با هولاهوپ این است که می توان با آن ماهیچه ها و عضلات شکم، پشت، بازوها و پاها را تقویت کرد و همچنین تعادل و انعطاف بدنی خود را بالا ببرید. حلقه لاغری در سه نوع اسفنجی، مگنتی و توپدار در بازار موجود است.
فواید ورزش با هولاهوپ
1- سوزاندن کالری
یکی از اصلی ترین کارها جهت کاهش وزن سوزاندن کالری است و هولاهوپ وسیله ای است که هم به شما نشاط و شادابی می دهد وهم باعث سوزاندن کالری می شود. بر اساس تحقیقات انجام شده به طور متوسط در هر 30 دقیقه تمرین با هولاهوپ می توان حدود 170 کالری سوزاند.
۲- سوزاندن چربی
اگر همزمان با انجام تمرینات با هولاهوپ تغییرات مناسبی هم در رژیم غذایی خود ایجاد کنید کمک شایانی به کاهش چربی های اضافی بدن خود کرده اید. در یک تحقیق انجام شده که با برنامه تمرینی منظم هولاهوپ توسط ۱۳ زن در طول ۶ هفته انجام شد، مشخص شد که زنان به طور متوسط ۳.۴ سانتی متر در اطراف کمر و ۱.۴ سانتی متر در باسن چربی سوزانده‌اند.
۳- یک ورزش قلبی-عروقی
هولاهوپ به عنوان یک ورزش هوازی شناخته شده است و در تقویت قلب و عروق و ریه ها بسیار مؤثر است. با افزایش جریان خون در بدن خطر بیماری های قلبی و همچنین دیابت را کاهش داده، سطح کلسترول را پایین آورده، به تقویت عملکرد مغز کمک می کند و استرس را کاهش می دهد. استفاده از هولاهوپ در یک ریتم ثابت سبب افزایش ضربان قلب و در نتیجه کارکرد بیشتر ریه ها و افزایش جریان خون در سطح بدن می شود.
۴- چالش برای عضلات اصلی بدن
عضلات قوی و تحرک خوب در لگن است که سبب می شود حلقه لاغری یا هولاهوپ در حال حرکت و چرخش بماند. تمرین منظم با هولاهوپ و یادگیری نحوه استفاده از آن روشی عالی جهت تقویت عضلات شکمی و عضلات ران می باشد.
۵- بهبود تعادل
تمرین و تمرکز جهت نگه داشتن هولاهوپ به دور بدن و در حال چرخش به بهبود تعادل بدن کمک کرده و به شما امکان کنترل بهتر حرکات بدن را می دهد.
۶-تقویت عضلات پایین تنه
در استفاده از حلقه لاغری علاوه بر عضلات اصلی، عضلات پایین تنه مانند همسترینگ و چهارسر ران نیز در گیر شده وتقویت می شوند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .