چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> مایو اسلامی

خرید مایو اسلامی با بهترین قیمت و کیفیت عالی

مایو اسلامی یا بورکینی از ترکیب دو واژه برقع و بکینی بوجود آماده است. احدا زانتی Aheda Zanetti طراح لباس لبنانی، مایو اسلامی را طراحی و در سال 2004 وارد بازار کرد. هدف از طراحی این نوع مایو راحتی بانوان مسلمان در ورزش شنا بود اما پس از چندی مورد توجه بسیاری از بانوان غیر مسلمان در اکثر کشورها قرار گرفت. معروف ترین برندهای این نوع مایو برندM&S  و برند مدنیسا می باشد.
نام مایو اسلامی به این معنی نیست که فقط برای داشتن حجاب و توسط مسلمانان استفاده می شود، بلکه این مدل مایوعلاوه بر ایجاد پوشش و حجاب، مزیت های دیگری نیز دارد که توجه بانوان زیادی در سرتاسر دنیا را به خود جلب کرده است. جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب بر روی پوست یکی ازمزیت های آن است که بسیاری از بانوان برای مراقبت از پوست خود ترجیح می دهند از مایو اسلامی که کامل بدن را پوشش می دهد استفاده کنند.
همچنین از آنجایی که پوشیدن مایو اسلامی سبب لیزتر شدن بدن می شود و می توان با سرعت بیشترو راحت تر در آب حرکت کرد، بسیار مورد توجه غواصان و شناگران حرفه ای نیز قرار گرفته است.
انواع مایو شنا اسلامی
مایوی اسلامی در دو مدل طراحی و تولید می شود. مایو هایی که کل بدن از سرو گردن تا مچ پا را می پوشانند و بسیار مناسب برای بانوان مسلمانی هستند که علاقه به رشته ورزشی شنا دارند اما به پوشیده بودن بدن خود نیز بسیاراهمیت می دهند. این مدل مایو دارای کلاه، تونیک بلند، شلوار و شال می باشد.
مدل دیگر مایو های اسلامی، مایویی است که به طور کامل پوشیده نیست و از سر و گردن تا بالای زانو را پوشش می دهد و برای ورزش های آبی و همچنین بدنسازی مورد استفاده بانوان قرار می گیرد.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .