چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> فوم رولر

فوم رولر

فوم رولر یکی از تجهیزات ورزشی است که در بین ورزشکاران و فیزیوتراپیست ها بسیار پرطرفدار می باشد. از این وسیله جهت جلوگیری از سفتی و انقباض عضلات و ریکاوری و همچنین برای افزایش انعطاف پذیری بدن استفاده می شود. فوم رولر در طول و شکل های مختلف و همچنین به شکل استوانه در بازار موجود است. در ورزش هایی چون یوگا، پیلاتس، دوچرخه سواری و دو میدانی ورزشکاران از این وسیله بیشتر استفاده می کنند.
فوم رولرها علاوه بر تفاوت در شکل و اندازه، در میزان سفتی و نرمی نیز با هم تفاوت دارند بدین صورت که هر چه میزان سفتی فوم رولر بیشتر باشد فشار بیشتری بر روی عضلات وارد می کند و فوم رولرهای نرم تر ماساژ ملایم تری را ایجاد می کنند. به طور کلی فوم رولر به چهار دسته تقسیم بندی می شود:
1- فوم رولر با تراکم استاندارد: از نظر سفتی در حد متوسط است و جهت ورزش هایی مانند پیلاتس و یوگا بسیار مناسب می باشد.
2- فوم رولر نرم: از حد استاندارد نیز نرم تر است و برای کسانی که راحتی بیشتر و حالت متکا گونه را می پسندند مناسب است.
3- فوم رولر سفت: از حد استاندارد سفت تر است و از آن جهت که فشار بیشتر و عمقی  بر روی عضلات وارد می کند، برای کسانی که در طول روز فعالیت زیادی دارند و دچار سفتی عضلات می شوند مناسب است.
4- فوم رولر خاص: از نظر طول و شکل از فوم رولرهای دیگر متفاوت است و سطحی دندانه دندانه با طول، شکل و قطر متفاوت دارد که از این طریق فشار مضاعفی بر عضلات وارد می کند. فوم رولرهایی که سطح دندانه ای دارند عضلات عمقی تر را تحت فشار قرار می دهند و از نظر کارآیی ترکیبی از فوم رولرهای سفت و نرم هستند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .