چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> تکواندو

تکواندو

گروه های مشابه
رزمی (23)

ورزش تکواندو ورزشی رزمی است و از آنجایی که در این ورزش ضربه زدن به حریف در آن نقش مهم و اصلی دارد، برای حفاظت و ایمنی ورزشکاران برای جلوگیری از آسیب و صدمات احتمالی استفاده از وسایل مخصوص این رشته ضروری است.
لوازم تکواندو
تجهیزات و لوازم ورزش تکواندو بیشتر وسایل ایمنی و حفاظتی از اندام های بدن هستند که استفاده از همه آنها حتما توصیه می شود زیرا سهل انگاری در استفاده بعضی از آنها ممکن است صدمات شدید و جبران ناپذیری را در حین تمرینات و یا مسابقات برای ورزشکار ایجاد کند. امروزه تجهیزات بسیار با کیفیت و مقاومی در خصوص ورزش تکواندو در بازار موجود است که با خرید از مراکز معتبر می توانید سلامتی خود را با استفاده از آنها تضمین کرده و با خیالی راحت به انجام ورزش مورد علاقه خود بپردازید.
از جمله وسایل مهم، پرکاربرد و ضروری ورزش تکواندو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
میت تکواندو
این وسیله جالب در ورزش های رزمی و تکواندو بسیار کاربردی می باشد به طوریکه می توان از آن برای اجرا و تمرین ضربات دست و پا به حریف فرضی استفاده کرد و در حین اجرای تمرینات به مبارز آسیبی وارد نشود. از دیگر مزیت های آن افزایش قدرت بدنی ورزشکار است .قدرت بدنی رزمی کار اهمیت بسیار زیادی در هنگام انجام مسابقات و مبارزات دارد.
کلاه تکواندو
شاید بتوان گفت یکی از حیاتی ترین تجهیزات در ورزش تکواندو، کلاه است. کلاه تکواندو از سر و صورت به خوبی محافظت می کند ومانع آسیب جدی به این عضو بدن و گاها صدمات جبران ناپذیر می شود.
کاپ تکواندو
کاپ تکواندو وسیله ای است که در زیر لباس ورزشکار استفاده می شود و از جنس پلاستیک بسیار محکم ساخته می شود. از آنجایی که در ورزش تکواندو برخورد بین دو مبارز زیاد اتفاق می افتد برای محافظت از اندام تناسلی مردان و زنان و همچنین قسمت کشاله ران از آن استفاده می شود.
ساقبند تکواندو
از آنجایی که در ورزش تکواندو بیشتر ضربات بر روی پای مبارزان انجام می شود ، ضرورت دارد که برای جلوگیری از آسیب جدی به ساق پا حتما از وسیله ایمنی ساقبند تکواندو استفاده شود.
روپایی تکواندو
یکی از تجهیزات ورزش تکواندو می باشد که استفاده از آن در مسابقات این رشته الزامی است و وظیفه محافظت از انگشتان و روی پای مبارز را دارد. برای راحتی بیشتر حتما روپایی متناسب با سایز پا و انگشتان خود انتخاب کنید.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .