چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> شکم بند

شکم بند

از تجهیزات ورزشی بسیار تأثیرگذار جهت کاهش چربی های دور شکم، شکم بند ورزشی می باشد که ورزشکاران در حین انجام تمرینات ورزشی از آن استفاده می کنند. با استفاده از این محصول دمای بدن و میزان تعریق افزایش پیدا کرده و باعث کاهش چربی های ناحیه شکم و کمر و همچنین کاهش وزن می شود.
از دیگر مزیت های شکم بند می توان به محافظت عضلات شکم در برابر فشارهای وارده حین ورزش اشاره کرد که در نتیجه می توان بدون صدمه به عضلات شکم به فعالیت ورزشی پرداخت. همچنین شکم بند برای افرادی که ورزشکار نیستند اما شکم بزرگی دارند و درصدد آب کردن چربی های این قسمت هستند نیز سودمند است به طوریکه اگر به طور مداوم از این محصول استفاده کنند نتایج مطلوبی خواهند گرفت.
برای استفاده صحیح از شکم بند در نظر داشته باشید که باید به گونه ای دور شکم بسته شود که عضلات شکم در وضعیت راحت و درستی قرار بگیرند. فراموش نکنید که بعد از هر بار استفاده حتما شکم بند را کامل و تمیز بشویید.
ساختار شکم‌ بند ورزشی
به دلیل خاصیت کشسانی که دارد برای هر ورزشکاری با هر سایزی مناسب و قابل استفاده است. برای تنظیم کردن سایز آن، در یک سمت شکم بند چسب پارچه ای تعبیه شده است که با توجه به اندازه و بزرگی و کوچکی شکم خود می توانید آن را تنظیم کرده و در جای مناسب ببندید. قسمت داخلی شکم بندها از بافت نرمی که از جنس فوم است ساخته می شود که شما در حین استفاده از آن احساس راحتی خواهید داشت و همین امر سبب می شود بتوانید از آن در مدت زمان طولانی و به طورمداوم بهره ببرید.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .