چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> وزنه و دمبل

وزنه و دمبل

وزنه و دمبل از تجهیزات ورزشی بسیار پرکاربرد در منزل و باشگاه های بدنسازی به شمار می رود. اگرامکان و فرصت رفتن به باشگاه را ندارید با چند عدد وزنه و دمبل در منزل می توانید تعداد زیادی حرکات ورزشی برای قسمت های مختلف بدن را روزانه تمرین و به تقویت و فرم دهی مناسب اندام خود کمک کنید. وزن دمبل ها بر روی آنها نوشته شده است تا ورزشکاران بر اساس توانایی بدن خود وزنه مناسب را انتخاب و به انجام تمرینات مناسب بپردازند. بهتر است افراد مبتدی از وزنه های با وزن پایین بین یک تا سه کیلوگرم شروع به تمرین کنند و به تدریج که توانایی و قدرت عضلاتشان تقویت شد وزن های بالاتر را به برنامه خود اضافه کنند.
انواع دمبل ها:
دمبل های موجود در بازار را می توان به چهار دسته وزنه ثابت، وزنه قابل تنظیم، وزنه صفحه ای، وزنه ایروبیک تقسیم بندی کرد:
وزنه های ثابت: معمول ترین نوع دمبل که در اکثر باشگاه ها وجود دارند وزنه های ثابت هستند. معمولا به صورت جفت و در وزن های 1 تا 100 کیلوگرم در بازار عرضه می شوند.
وزنه های قابل تنظیم: این نوع وزنه ها برای ورزشکارانی که در خانه تمرین می کنند بسیار مناسب است و در مقایسه با وزنه های ثابت جای کمتری را اشغال می کنند.
وزنه صفحه ای: به دلیل قیمت مناسب و اشغال فضای کم در بین ورزشکاران خانگی بسیار پرطرفدار است. وزنه صفحه ای همانطور که از نامش پیداست صفحاتی دارد که می توان با برداشتن و یا اضافه کردن آنها وزن دمبل را تنظیم کرد.
وزنه ایروبیک: برخی از حرکات ورزش ایروبیک با استفاده از وزنه های سبک انجام می شود. این وزنه ها در رنگ ها و وزن های مختلف اما سبک به فروش می رسند. وزنه های ایروبیک معمولاً از یک لایه لاستیک پوشیده شدند.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .