چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> دستکش بدنسازی مردانه و زنانه

خرید دستکش بدنسازی و میله بارفیکس با کیفیت عالی

دستکش بدنسازی و دستکش میله بارفیکس از جمله تجهیزات ایمنی ورزشکاران می باشد که علاوه بر محافظت از دستان در برابر صدمات احتمالی حین ورزش و ایجاد پینه و تاول، از عرق کردن دستان و لیز خوردن وسایل ورزشی نیز جلوگیری می کند. استفاده از دستکش بدنسازی در بین ورزشکاران رشته های وزنه برداری قدرتی و بدنسازی بسیار رایج است و باعث بهبود سطح کیفیتی تمرینات ورزشکاران در حین انجام حرکات سنگین می شود. بیشتر ورزشکاران حرفه ای برای انجام بهتر تمرینات و پیشگیری از بروز آسیب های احتمالی، از دستکش های مخصوص بدنسازی استفاده می کنند.

خرید دستکش بدنسازی

از دیگر مزایای استفاده از دستکش بدنسازی در هنگام انجام تمرینات به مواردی چون: تقویت انعطاف پذیری مچ و انگشتان دست، کاهش فشار حاصل از میله به دست ها درهنگام تمرین، ایجاد اصطحکاک میان دست و میله هالتر یا دمبل می توان اشاره کرد. همچنین استفاده از دستکش بدنسازی به ورزشکار این امکان را می دهد تا برای مدت زمان طولانی تر بتواند با وزنه های سنگین به انجام تمرینات بپردازد و امکان آزادی عمل بیشتری به وی می دهد.
نکات مهم هنگام خرید دستکش بدنسازی
دوام و کیفیت مطلوب: دستکش بدنسازی از جمله تجهیزات ورزشی است که به طور مداوم استفاده و شسته می شود پس توجه داشته باشید که حتما قابل شستشو با دست و یا با ماشین لباسشویی باشد. برای دوام بیشتر و اینکه بتوانید مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کنید دستکشی را انتخاب کنید که لایه های نسبتا محکم و ضخیمی در قسمت کفی خود داشته باشد.
اندازه مناسب: انتخاب دستکش بدنسازی اندازه و مناسب دستان، نه تنها باعث راحتی قسمت های مختلف دست در آن می شود بلکه انجام حرکات ورزشی و بلند کردن وزنه های مختلف را آسان تر می کند زیرا کاملا اندازه دستان شماست و دست در آن جابه جا نمی شود.
پوشش تنفس پذیر: نکته حائز اهمیتی که در حین خرید دستکش بدنسازی باید به آن توجه کنید دارا بودن پوشش مرکزی تنفس پذیر است که از تعرق و خیسی کف دستان جلوگیری کرده و باعث عدم لیز خوردن دستکش از روی دستان می شود و گرفتن و بلند کردن وزنه ها را آسان تر می کند.
غیر لغزنده بودن: بهتر است از دستکش هایی که از جنس جیر و یا چرم هستند استفاده کنید که سطحی کمتر لغزنده دارند و می تون با آن ها وزنه ها را به راحتی بلند کرد.
میزان انعطاف: ورزشکاران حرفه ای که با وزنه های سنگین کار می کنند بهتر است از دستکش هایی با قدرت انعطاف پذیری بسیار کم و حتی سخت استفاده کنند اما ورزشکارانی که به تازگی ورزش را شروع کرده و مبتدی هستند نیاز به دستکشی با میزان انعطاف پذیری بسیار بالا دارند که خیلی زود قالب دست کاربر را به خود می گیرد.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .