چت در واتساپ
02166490689
شما اینجا هستید : فروشگاه ورزشی   -> زانو بند

زانو بند

کار اصلی زانوبند همانطور که از نام محصول پیداست محافظت از زانو و مفاصل آن در حین انجام تمرینات ورزشی است، که در بین ورزشکاران بسیار پرکاربرد می باشد.
برخی زانوبندها بسیار ساده هستند و صرفا جهت گرم نگاه داشتن مفاصل زانو استفاده می شوند اما نوع حرفه ای تر زانوبندها که بیشتر ورزشکاران حرفه ای از آن در حین تمرینات و مسابقات استفاده می کنند، زانوبندی است که از آسیب و صدمه به زانو بخوبی جلوگیری کرده و در صورت مصدومیت به روند بهبودی کمک می کند.
به طور مثال زمانی که زانوی شما التهاب دارد و صدمه دیده است، استفاده از زانوبند ورزشی سبب می شود التهاب و تورم با سرعت بیشتری کاهش یابد و همچنین درد آن نیز بسیار کم شود. زانوبند در جای گیری درست کشکک زانو نیز نقش بسزایی دارد.
انواع زانوبند ورزشی
زانوبند ساده:

همانطور که از نامش پیداست بسیار ساده و بدون هیچ گونه بند و یا اتصالات جانبی می باشد و تنها مفاصل زانو را گرم نگاه می دارد.
زانوبند حمایتی:
این محصول زیاد قدرتمند نیست و بیشتر برای محافظت از زانو در حین انجام حرکات چرخشی مورد استفاده دارد.
زانوبند محافظتی:
این مدل از زانوبند نسبت به سایر مدل ها بیشترین و بهترین حمایت را از زانو بعمل می آورد. این محصول که دارای لولایی از جنس فلز و یا پلاستیک است از حرکات جانبی و یا چرخشی اضافی زانو جلوگیری کرده و سبب می شود هنگام حرکات خطرآفرین کمترین صدمه به زانو وارد شود.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
خرید تلفنی 02166490689
کاویان اسپرت
فروشگاه ورزشی کاویان یکی از واردکنندگان مستقیم و از تامین کنندگان اصلی لوازم و پوشاک ورزشی در بازار محصولات ورزشی در منیریه تهران است که حجم بالایی از لوازم ورزشی فروشگاه های سراسر کشور را تامین میکند.  موبایل‌: 09125246571
تهران ، خیابان ولیعصر ، میدان منیریه ، مجتمع تجاری و اداری کاوه ، طبقه همکف ، واحد 23
نماد اعتماد
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه ورزشی کاویان اسپرت می باشد .